Dobieramy biżuterię dla Pań

Kobiety znają się perfekcyjnie na naprawdę wielu rzeczach. Jednak wielu panów uważa, że ich wiedza ogranicza się tylko do tego co to jest srebro, a co złoto. Kiedy więc kupują kobiecie biżuterię naiwnie wierzą, że ona nie odróżni cyrkonii od brylantu. 

To jest raczej niemożliwe. Każda kobieta na zakupach zachowuje się jak automat, ale jeśli mężczyzna zaprowadzi ją do jubilera staje się trzęsącą się galaretką. Jednak jeśli jej partner myśli, że przestaje ona trzeźwo myśleć, dzięki czemu będzie mógł kupić najtańszą biżuterię to jest w dużym błędzie. Nawet najbardziej roztrzęsiona kobieta rozpozna podróbkę od oryginału. I jest w stanie odróżniać kamienie szlachetne.

Jeśli więc chcecie zabrać swoją wybrankę do jubilera w celu poznania jej gustu możecie być pewni, że zrobicie tam zakupy. Jeśli nie pierścionka to przynajmniej kolczyków, które ona koniecznie musi mieć. Zakupy u jubilera mogą być również sprawdzeniem jak ona reaguje na błyskotki i czy ich zakup daje jej dużo radości. Bo mężczyzna uważa, że nie ma kobiety, która by nie lubiła biżuterii.