Kupowanie ubrań zacieśnia kontakty wśród znajomych?

Najczęściej kupowane przez kobiety są ubrania, buty i biżuteria. To stara prawda i raczej się nie zmieni. Takie zakupy są priorytetem dla każdej kobiety. Mówi się, że wiele pań jest w stanie nie jeść, ale muszą kupić bluzeczkę, którą upatrzyły na wystawie sklepowej.

Kupno ubrań jest dla nich tak ważne jak zakupy spożywcze. Wypad na takie zakupy jest dokładnie planowany lub zupełnie spontaniczny. Wszystko zależy od charakteru osoby kupującej. Najważniejsze są oczywiście finanse. To one gwarantują sukces na takich zakupach. Jeśli mamy dość duży budżet to możemy pozwolić sobie na prawdziwe szaleństwo zakupowe. A jeśli mamy ograniczone finanse to musimy uruchomić fantazję lub szukać promocji i wyprzedaży co może być wspaniałą zabawą podczas zakupów.

Kupowanie odzieży to również bardzo przyjemny sposób na zacieśnianie więzi z przyjaciółką czy też z matką, siostrą. A czasami takie zakupy lubią również panowie. Tylko oczywiście żaden z nich nie chce się do tego przyznać. Jednak niejeden z nich lubi biegać po kilku sklepach za jedną parą spodni.