Kupujemy perfumy

Jeśli chcemy pewnej osobie sprawić radość to powinniśmy znać jej upodobania w zakresie biżuterii i perfum. Przy tych pierwszych sprawa jest w miarę prosta. Albo ją lubi albo nie. Jednak w przypadku perfum sprawa jest już bardziej zawiła.

Jeśli mamy dostęp do toaletki osoby, którą chcemy obdarować to również po kłopocie. Zapisujemy nazwę perfum i możemy spokojnie iść na zakupy. Natomiast w przypadku kiedy wiemy tylko tyle, że ta osoba się perfumuje i znamy ten zapach tylko z węchu sprawa może być trudniejsza. Wówczas najlepiej udać się na zakupy do perfumerii, w której jest ogromny wybór różnego rodzaju perfum.

Przy odpowiedniej pomocy osób tam pracujących możemy mieć szczęście i dość szybko zlokalizować ten pożądany perfum. Jeśli go nie znajdziemy zawsze możemy kupić bardzo zbliżony do tego, która bliska nam osoba używa. Jeśli natomiast zupełnie nie wiemy jaki wybrać zawsze możemy kupić coś z czym jest dużo mniej kłopotów na przykład markową bieliznę lub dobrą książkę i ulubione słodycze.