Transport zakupów

Wiele produktów, które kupujemy w sklepie możemy sami przewieźć do domu. Niestety są takie towary, których nie mamy możliwości zabrać ze sobą od razu. To przede wszystkim wszystkie sprzęty agd i meble.

To towary wielkogabarytowe, których nie sposób przewieźć samochodem osobowym. Na szczęście sklepy, które sprzedają taki asortyment mają na stanie samochody dostawcze i mogą bez problemu przewieźć zakupiony przez nas towar.

Zakupy przez internet również wiążą się z transportem. Oczywiście tutaj mowa przede wszystkim o przesyłkach pocztą czy kurierem. Jednak w przypadku mebli czy dużego sprzętu agd i rtv transport samochodem dostawczym to podstawa. Nie ma innej opcji. Tylko wtedy nasze zakupy dotrą całe i nieuszkodzone. Musimy pamiętać również o tym, że w tym przypadku przysługuje nam prawo sprawdzenia czy zakupiony przez nas towar dotarł nieuszkodzony. A jeśli tak to mamy prawo zwrotu. To gwarancja, że nie kupimy trefnego towaru. Jeśli jakiś sklep informuje, że tak nie można to nie ma racji.